Assistance - aktualizacje


    Vademecum windykacji jest programem prostym w obsłudze pod względem informatycznym, pracującym bardzo stabilnie i jak wszyscy użytkownicy potwierdzają w żadnych okolicznościach nie wymaga pomocy wykwalifikowanych informatyków, nawet podczas instalacji skomplikowanych wersji sieciowych np. do pracy w internecie. Każdy użytkownik o minimalnych umiejętnościach obsługi komputera może to zrobić samemu.

     Jednak, jak wykazuje doświadczenie, użytkownicy czują się pewniej przy jego obsłudze mając zapewnioną pomoc techniczną producenta zarówno na etapie instalacji oprogramowania jak i jego użytkowania. Pomoc, która pomoże w sprawach informatycznych, technicznych, w zakresie istniejących funkcji, a nawet w sprawach merytorycznych dotyczących windykacji.

   Ponadto producent nieustannie dokłada starań, aby program spełniał wszystkie oczekiwania jak największego kręgu użytkowników. Oczekiwania, które tak naprawdę ujawniają się podczas jego użytkowania. W ramach tych działań następuje uaktualnianie programu, jego zawartości merytorycznej, funkcji, treści przepisów oraz sposobu obsługi. Z tego względu większość użytkowników jest zainteresowana otrzymywaniem aktualizacji programu.

Wychodząc na przeciw tym obu potrzebom Yarston oferuje Państwu usługę Assistance, która dotyczy okresów jednorocznych, a jej wykupienie upoważnia do korzystania z bezpłatnej pomocy technicznej oraz bezpłatnych aktualizacji internetowych.

Korzystanie z Assistance może być też korzystne podczas uzupełniania programu o dodatkowe moduły na preferencyjnych zasadach.