Wersja demonstracyjna


Zawartość, funkcje i możliwości  programu Vademecum windykacji przedstawione są w formie filmu dźwiękowego. Można skorzystać z niego bezpośrednio poprzez internet lub zamówić na CD z dostawą pocztową - patrz niżej.


Prosimy o uwzględnienie faktu, że opracowany kilka lat temu film nie pokazuje wszystkich zastosowań i funkcji programu i był opracowany pod kątem windykacji własnych należności przez wierzycieli.  Po rozpoczęciu sprzedaży okazało się, że programem zainteresowana jest duża ilość firm windykacyjnych. Z tego wzgledu został on bardzo  znacznie wzbogacony pod kątem tego sektora.

O funkcje, których nie obejmuje prezentacja prosimy pytać naszych specjalistówW celu uruchomienia demo z internetu prosimy włączyć głośnik lub słuchawki i

kliknij tutaj


Całość prezentacji zajmuje 8 minut

Zamówienie demo na CD z dostawą pocztową


W celu otrzymania wersji demo pocztą należy wypełnić poniższe zamówienie oraz wpłacić kwotę 7,50 zł na pokrycie kosztów wysyłki na konto:


Yarston s.c. ul. Tęczowa 65, Wrocław

nr konta: 81 1140 2004 0000 3902 6109 9960

Tytułem: Demo Vademecum windykacji (oraz ewent. nr NIP do faktury)

Demo zostanie wysłane natychmiast po otrzymaniu wpłaty i formularza zamówieniaZamówienie demo Vademecum windykacji - kliknij